Recenzja Softonic

TT Isle of Man - Ride on the Edge: Ostateczne wyzwanie dla motocyklistów na Nintendo Switch

TT Isle of Man - Ride on the Edge to niesamowita gra wyścigowa dla motocyklistów, dostępna na Nintendo Switch. Gra została stworzona przez Kylotonn Entertainment i jest licencjonowana jako pełna wersja. Należy do kategorii Gier, a podkategoria to Wyścigi. Gra została zaprojektowana, aby podjąć wyzwanie trasy Snaefell Mountain Course, która uważana jest za najbardziej wyczerpujący i wymagający wyścig zarówno dla motocykli, jak i zawodników. Gra obejmuje całe 37,73 mil trasy, która jest wiernie odtworzona, wraz z 264 zakrętami.

Gra zawiera łącznie 25 oficjalnych zawodników i 38 ultra-mocnych motocykli, pędzących po górskich drogach z prędkością ponad 180 mph. Realistyczne doświadczenie jazdy zostało zatwierdzone przez prawdziwych zawodników TT, co czyni grę jeszcze bardziej wymagającą i ekscytującą. Gra wymaga od graczy zapamiętania każdego odcinka trasy, pokonania każdego zakrętu perfekcyjnie, utrzymania koncentracji przez 6 okrążeń, uzyskania najlepszego czasu i wpisania swojego imienia obok największych mistrzów. Gra posiada również tryb wieloosobowy online, w którym może wziąć udział do 8 graczy i rywalizować ze sobą.